ادامه مطلب


روز گذشته، سه شنبه در هفدهمین روز بهمن ماه سال 91 بنا به درخواست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان دهگلان مراسمی با عنوان برگزاری نماز وحدت و جشن انقلاب با حضور نماینده فرماندار آقای راشد عذیری و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان دهگلان در محل مجتمع صنعتی سماء برگزار شد. طی این مراسم مدعوین ابتدا از سوله های مجتمع بازدید به عمل آوردند و بعد از آن امام جمعه شهرستان دهگلان حاج آقا جعفری سخنرانی نموده و سپس جناب آقای حسین سمائی ریاست هیئت مدیره مجتمع صنعتی سماء صحبتهای خویش را ایراد، و طی بیانات خویش اظهار داشتند هدف از برگزاری این گونه مراسم که با حضور کلیه مسئولین اجرایی دولتی می باشد نه تنها برای مجتمع سماء ، بلکه برای کلیه صنعتگران باید در جهت رفع مشکلات و چالشهای آنان باشد و در فرمایشات خود فرماندار شهرستان دهگلان، جناب آقای رضایی را مورد خطاب قرار دادند و علت عدم حضور ایشان را جویا شدند ولی متأسفانه آقای عزیزی (نماینده ایشان) از جای خویش برخاسته و با گفتن جملاتی ناپسند آقای حسین سمائی را خارجی خطاب نموده و باعث برهم زدن نظم شده و ختم جلسه گشتند. قابل ذکر است جناب آقای حسین سمائی با حفظ شان و حرمت جلسه فقط در ارتباط با مسایل و مشکلات صنعتگران و عدم همکاری برخی از مسئولین دستگاههای اجرایی با ایشان ، گلایه هایی نمودند اما متاسفانه نامبرده با ایجاد جنجال و اغتشاش در جلسه موجب متفرق شدن کلیه افراد ، علی رغم تدارکی که روابط عمومی مجتمع جهت پذیرایی و ناهار دیده بود گردیدند ، که این عمل در شان یک مسئول دولتی نیست و حال باید پرسید اگر مسئولی که توان شنیدن سخنان صنعتگری که پس از پشت سر گذاشتن بحرانهای مالی و توقف در پروسه تولید به تازگی مجددا شروع به کار نموده و باعث ایجاد اشتغال و ارتزاق حدود 90 خانوار در این منطقه گشته است و تنها ازمسئولین خواستار حمایت و پشتیبانی در راستای تولید و حمایت از سرمایه ایرانی را ندارد ، چگونه میتواند پاسخگوی عامه مردم باشد؟
قابل ذکر است سرمایه گذاری که در مجتمع توسط مدیر ی که به اصطلاح ایشان خارجی خطاب شد ، حدود 28 میلیون دلار می باشد. اما متأسفانه آقای عزیزی ایشان را به کلی گویی و عناد با جمهوری اسلامی ایران متهم می نمودند، چگونه میتواند مرهمی بر دل مردم رنج دیده نهد و توان برداشتن باری از دوش آنان را داشته باشد؟
درخواست اینجانب به عنوان یک صنعتگر این است تا زمانیکه مسئولین قادر به شنیدن حقایق نمی باشند در چنین مراسمی شرکت ننمایند و باعث آزردگی خاطر و رنجش صنعتگران کشور و کارگران زحمتکش شاغل در بخش صنعت نگردند. که متأسفانه این امر درخصوص این مجتمع اتفاق افتاد اما امیدواریم با پیگیری مسئولین و نهادهای متعهد دیگر هرگز تکرار نشود.
ضمناً سخنرانی جلسه و فیلم های آن جهت قضاوت موجود است.توسط : admin | تاریخ : 1391/11/17 | نظرات